У Дністровському каньйоні з’явився перший порт

У Дністровському каньйоні з’явився перший порт

У селі Раковець (Івано-Франківська область) відкрили річкові ворота і тепер подорожувати по Дністровському каньйону стало куди комфортніше!

Ще недавно по Дністру вільно курсували судна, але пізніше через створене мілководдя могли пройти лише верткі байдарки і плоти. Завдяки зусиллям українських конструкторів маневрений корабель «Юрій» зміг здійснити свою першу прогулянку по мальовничому каньйону.

У річпорту мандрівники можуть чудово перекусити у затишному ресторанчику, прийняти освіжаючий душ і підзарядити мобільний, камеру або планшет.

Нові можливості і інтерес до красивих місць зародили ідею створення мережі добре облаштованих причалів і у інших селах на лінії знаменитого туристичного маршруту – Михайлич і Хмелева. Вибір населених пунктів зроблений не випадково. У першому знаходиться дитячий табір, а у другому є всі умови, необхідні для прийому гостей.

Поява таких стоянок оцінять і прихильники дикого відпочинку, адже на березі обіцяють організувати затишне містечко для кемпінгу, а плоти можна буде спокійно залишити у порту.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


3 + = дванадцять

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>