Канатна дорога з Ялти на Ай-Петрі, Ялта АР Крим

Канатна дорога з Ялти на Ай-Петрі, Ялта АР Крим
krym yalta interesting place mountain description

Унікальна канатна дорога, яка веде з селища Місхор до гребеню гори Ай-Петрі, на висоту більше кілометра. Будівництво дороги велося з численними затримками, і тривало 20 років, з 1967 по 1987 роки. Для загального відвідування канатна дорога була відкрита в березні 1988 року.

Поїздка залишає незабутні враження – менш ніж за 15 хвилин ви піднімаєтеся на висоту 1152 метри, звідки відкриваються приголомшливі види на Південний берег Криму.

Рекорди канатної дороги на Ай-Петрі:
– Верхня станція розташована на висоті 1152 метри над рівнем моря
– Ділянка від середньої станції “Сосновий бір” до верхньої станції виконаний повністю без проміжних опор, і має довжину 1860 метрів.
– Кут підйому 45 градусів.

Канатна дорога Ай-Петрі знаходиться на території Великої Ялти, нижня станція розташовується в селищі Місхор. Верхня – на горі Ай-Петрі. Доїхати до канатної дороги Ай-Петрі можна від автовокзалу Ялти на маршрутках № 27 або 32 (зупинка “канатна дорога”).

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


три × 5 =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>