Фестиваль української середньовічної культури «Ту Стань»

Фестиваль української середньовічної культури «Ту Стань»
Урич (Львівська обл.)

З моменту створення державного історико-культурного заповідника «Тустань», з’явилася справжня традиція проводити на його території щорічний фестиваль, що отримав однойменну назву «Ту Стань».

Фестиваль середньовічної культури пройде з 30 липня по 2 серпня 2015 року.

Заповідник «Тустань» – чудове археологічне місце, аналогів якому немає в Європі. Ця гарна місцевість є пам’яткою історії та архітектури 9–13 століття.

Унікальний за своєю природою заповідник абсолютно неповторний. Багато століть тому на скелях вдалося побудувати дивовижну оборонну фортецю, фундаментом якої послужило каміння.

Під час проведення фестивалю в «Тустані» відбувається справжня подорож у часі. Його учасники створюють точну реконструкцію стародавньої фортеці і відтворюють життя прадавнього граду.

Програма фестивалю «Ту Стань»:

– ремісники покажуть свої навички та вироблену ними продукцію;
– дзвінка народна музика і танці розвеселять кожного і піднімуть надовго настрій;
– військові баталії продемонструють, якою була військова наука багато століть тому.

Тут також можна буде відвідати майстер-класи давніх ремесел і послухати лекції в середньовічному університеті, а ще відвідати театральний майданчик.

Фестиваль проводиться для того, щоб якомога більше людей залучилися до народних традицій і побачили як виглядало українське середньовічне життя.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


дев'ять + = 14

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>